İnternet Online Uygulamalar
En sağlam dosya paylaşım sitesine dosya göndermek zorunuza mı gidiyor? Engelleri kaldırıyoruz. Web sayfasına girmeden kolayca upload yapın, paylaşın.

Rapidshare.com, dünyanın en büyük dosya paylaşım platformu. Sunucularının sabit diskini yan yana koysanız buradan köye yol olurdu herhalde. Son derece hızlı bir altyapısı olan bu siteye dosya gönderip internet kullanıcıları ile paylaşırken tarayıcınızla uğraşmak yerine, kullanımı çok kolay olan ve faydalı seçenekler sunan Rapid Uploader kullanmaya ne dersiniz? Aynı anda birden fazla dosya gönderin, yükleme işlemine daha sonra kaldığınız yerden devam edin, yükleme hızınızı ayarlayın, yükleme bitince uyarı sesi dinleyin ve daha fazlası, bu eğitim videosunda. Yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp izlemek.

Kaynak: ShiftDelete.Net - kaynak belge Bazı hakları saklıdır. Buradaki çalışma, özgün belge kaynak gösterilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece, değiştirilmeden kopyalanabilir ve dağıtılabilir. Creative Commons BY-NC-ND 2.5

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile