İnternet Online Uygulamalar

Bu dersimide Windows XP, Win2000 ve WindowsNT’de unutmuş olduğunuz Admin (Yönetici) veya diğer kullanıcı hesaplarının şifrelerini unuttuğunuzda nasıl kurtarabileceğinizi anlattık.

Takdir edersiniz ki çoğu zaman tek bir şifre kullanmayız. Farklı yerlerde farklı şifreler kullanmak zorunda kalırız. Bir zaman gelir ki şu hesabımın şifresi neydi ? Bu hesabımın şifresi neydi ? diye kendimize sorular sorarız. Bilgisayarımızda oluşturmuş olduğumuz çok önemli hesapların şifresini dahi unutabiliriz.

Bu video dersimizde her nekadarda başlığı kısa tutmak için administrator şifresi dediysem de videosunu anlattığım yazılım ile Windows XP, Windows 2000 ve Windows NT kurulu işletim sistemlerindeki unutmuş olduğunuz tüm kullanıcı hesaplarının şifrelerini 12345 olarak değiştirebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken arkanıza yaslanıp hazırlamış olduğumuz videoyu izlemeniz.


Not: Bu videoda anlatılan işlemi gerçekten unutmuş olduğunuz kullanıcı şifresini kırmak tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bilgisayarlar için kullanınız. Bu durumdan dolayı meydana gelebilecek olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir.

İndir:
Gerekli olan programı indirmek için tıklayınız.

 

 


Kaynak: ogren.tv 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile