İnternet Online Uygulamalar
Dosya indirirken rakamları izlemenin sizi komik gösterdiğine inanıyorsanız harika bir alternatifimiz var; Divshare. Sınırsız ve anında download. İzleyin, öğrenin. Dosya paylaşımı denildiği zaman akla Rapidshare geliyor. Bir zamanlar margarini tarif ederken Sana Yağ, spor ayakkabıyı belirtirken Esem Sport (bunu eskiler bilir) demek gibi. Oysa Rapidshare?den (kısaca Rapid) daha farklı hizmetler sunan alternatifler var. Divshare de bunlardan biri. Yeteneklerini daha yakından tanımak için aşağıda bağlantısı bulunan eğitim videosunu izlemeniz yeterli.

Özellikleri

::  Tek gönderimde 200 MB gönderebilme. ::  Sınırsız dosya indirebilme. ::  Ücretsiz üyelik. ::  Aynı anda birden fazla dosya gönderebilme. ::  İndirme işlemi sırasında bekleme yok. ::  Dosyalarınız asla silinmiyor. ::  Resim ve videoları izleyebilme, galeri oluşturabilme. ::  Forumlar ve siteler için hazır kodlar. ::  ? daha fazlası için videoyu izlemekte fayda var.
Kaynak: SDN - kaynak belge Bazı hakları saklıdır. Buradaki çalışma, özgün belge kaynak gösterilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece, değiştirilmeden kopyalanabilir ve dağıtılabilir. Creative Commons BY-NC-ND 2.5

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile