Yazılım Donanım

SnagIt 9.0

Bilgisayarı sadece vakit geçirmek için bile kullanıyor olsanız mutlaka sisteminizde kurulu olması gerektiğini düşündüğümüz bu mükemmel yazılım ile ilgili söylenebilecek o kadar çok şey var ki.

Ekran görüntüsü alabilmek size yeterli gelmiyor mu, karşılaştığınız bir problemi kelimeler ile ifade edemiyor musun? Anlatmak istedikleriniz için sadece resim yeterli olmuyor mu? Peki ya sıradan bir videonun altına yazı yazıp uğraşmak sıkıcı mı geliyor?

O halde SnagIt sizler için harika bir deneyim olacak. Sıradanlıktan sıkıldıysanız SnagIt ile yakalayın, kesin, düzenleyin; olmadı video kaydedin ve hatta videolarınıza yazılar ekleyerek profesyonel bir kullanıcı gibi eğitim videoları, sunumlar hazırlayın.

Üstelik bunları yaparken standartlara bağlı kalmadan internette yapacağınız ufak bir araştırma ile birçok ek paket bulabilir, programı hiç çalıştırmadan internette gördüğünüz bir objeyi kaydedebilir, office çalışma sayfanızdaki bir alanı anında msn üzerinden arkadaşınıza yollayabilirsiniz yada elinizde arşivleyebilmek için çıktısını alabilirsiniz.

Web sitesinden kolaylıkla ve bu kadar özelliğe rağmen makul fiyatı ile çok kolay alabileceğiniz snagIt 9.0 sürümü için sisteminizde olması gereken esaslı özelliklere gelince ;

? Microsoft Windows 2000, XP, XP x64, yada Vista İşletim sistemi
? Internet Explorer 5.5 veya üstü
? 16 MB RAM
? 20 MB hard disk alanı
? Office eklentilerini çalıştırabilmek için office xp veya üstü kurulu olması tüm işlemleriniz kolayca yapabilmenizi sağlayacaktır ki bu özelliklere sahip olmayan bir sisteminde şu anda mevcut olabilmesi çok düşük bir ihtimal.

Çok fazla bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymayan snagIt 9.0 sürümü ayrıca kendine has bir düzenleyici ile kuruluyor ki çok faydalı bir içerik hazırlamamızda bizlere oldukça yardım oluyor bu editör.

Dilerseniz öncelikle snagIt programının basitçe menüsüne göz atalım daha sonra basitçe yakaladığımız ekran görüntüsü üzerinde editör vasıtasıyla önemli bir şikayet dile getirelim.


Görüntülü Anlatım Videosunu İzlemek İçin Tıklayın

Kaynak: ShiftDelete.Net - kaynak belge Bazı hakları saklıdır. Buradaki çalışma, özgün belge kaynak gösterilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece, değiştirilmeden kopyalanabilir ve dağıtılabilir. Creative Commons BY-NC-ND 2.5

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile